Year First Last Town Gender Category
2013 Amanda LePage Debden Female Midget-Track
2013 Joely Welburn Bengough Female Midget-Field
2013 Matthew Exner Regina Male Midget-Track
2013 Issac Bake-Smith Milestone Male Midget-Field
2013 Aurilla Wilson Balgonie Female Youth-Track
2013 Amy Petz Martensville Female Youth-Field
2013 Adam Paslawski Saskatoon Male Youth-Track
2013 Kayden Johnson Kerrobert Male Youth-Field
2013 Lindsay Kinnear Lumsden Female Athlete-Disability
2013 Oliver Senger Bradwell Male Athlete-Disability
2013 Karla Gabruch Saskatoon Female Masters
2013 Brian Berquist Saskatoon Male Masters
2013 Kyle Williams Saskatoon Male Official
2013 Shirley Leung Saskatoon Female Official
2013 Kelly Prins PA Female Coaches
2012 Amy Manske Saskatoon Female Midget-Track
2012 Reagan Fedak Foam Lake Female Midget-Track
2012 Greg Hetterley Regina Male Midget-Track
2012 Ty Pederson Melfort Male Midget-Track
2012 Katelyn Lehner Prince Albert Female Youth-Track
2012 Katelyn Lehner Prince Albert Female Youth-Field
2012 Kieran Johnston Saskatoon Male Youth-Track
2012 Tory Shewfelt Milestone Male Youth-Field
2012 Keira Frie Saskatoon Female Athlete Disability
2012 Marg Tosh Saskatoon Female Masters
2012 Doug Renwick Clavet Male Masters
2012 Mark Gilchrist Regina Male Officials
2012 Bob Edwards Buchanan Male Coaches
2011 Kayden Johnson Kindersley Male Midget-Field
2010 Scott Seidl Medstead Male Midget-Field
2009 Josh Forsgren Weyburn Male Midget-Field
2008 James Cheney Estevan Male Midget-Field
2007 Lex Ewan Regina Male Midget-Field
2006 Brandon O'Donnell Cut Knife Male Midget-Field
2005 Taylor Jones Saskatoon Male Midget-Field
2004 Chris Headly Saskatoon Male Midget-Field
2003 Justin Grief Tisdale Male Midget-Field
2002 Taylor Petrucha Saskatoon Male Midget-Field
2001 Tyler Silverston Saskatoon Male Midget-Field
2000 Tyler Silverston Saskatoon Male Midget-Field
1999 Lee Wolfater Tompkins Male Midget-Field
1998 Jeff Piercy Saskatoon Male Midget-Field
1997 Corey Armstrong Melfort Male Midget-Field
1996 Bruce McCannel Regina Male Midget-Field
1995 Marshall Pilatzke Rosetown Male Midget-Field
1994 Shawn Peters Regina Male Midget-Field
1993 Blake Cumming Springside Male Midget-Field
1992 Dan Gallays Saskatoon Male Midget-Field
1991 Lynn Thompson Regina Female Coaches
1991 Cory Sellers Saskatoon Male Midget-Field
1990 Tim Johnstone Shellbrook Male Midget-Field
1989 Stan Mann Dinsmore Male Midget-Field
1988 Brandon Anderson Meadow Lake Male Midget-Field
1987 Gordon Flood Saskatoon Male Midget-Field
1986 Travis Braid Tessier Male Midget-Field
1985 Shaun Diehl Meadow Lake Male Midget-Field
2011 Haylea Salamon Saskatoon Female Midget-Field
2010 Katelyn Lehner Prince Albert Female Midget-Field
2009 Katelyn Lehner Prince Albert Female Midget-Field
2008 Brittany Pirlot Wauchope Female Midget-Field
2007 Chloe Hetherton Prince Albert Female Midget-Field
2006 Kirstie Redlick Biggar Female Midget-Field
2005 Taryn Suttie Hanley Female Midget-Field
2004 Tiffany Dickinson Saskatoon Female Midget-Field
2003 Brianne Thiessen Humboldt Female Midget-Field
2002 Theresa Wiebe Aberdeen Female Midget-Field
2001 Theresa Wiebe Aberdeen Female Midget-Field
2000 Janine Polischuk Regina Female Midget-Field
1999 Janine Polischuk Regina Female Midget-Field
1998 Angie Collinge Lloydminster Female Midget-Field
1997 Adrienne Curtis Regina Female Midget-Field
1996 Adrienne Curtis Regina Female Midget-Field
1994 Lesley Hodges Macrorie Female Midget-Field
1993 Chantelle L'Hoir Biggar Female Midget-Field
1992 Rebecca Atkinson Shellbrook Female Midget-Field
1991 Andrea Gillies Plato Female Midget-Field
1990 Krista Debert Regina Female Midget-Field
1989 Sherri Leonard Harris Female Midget-Field
1988 Sherri Leonard Harris Female Midget-Field
1987 Stacey Harris Meadow Lake Female Midget-Field
1986 Karen Johnstone Shellbrook Female Midget-Field
1985 Debbie Moffat Saskatoon Female Midget-Field
1984 Leanne Krysak Blaine Lake Female Midget-Field
1984 Paulette Mireau Harris Female Midget-Field
2011 Adam Paslawski Saskatoon Male Midget-Track
2010 Kieran Johnstone Saskatoon Male Midget-Track
2009 Tyler Young Saskatoon Male Midget-Track
2008 Dustin Erbach Regina Male Midget-Track
2007 Michael Middlemiss Regina Male Midget-Track
2006 Wyatt Baiton Lumsden Male Midget-Track
2005 Andrew Arndt Saskatoon Male Midget-Track
2004 Joel Senick Saskatoon Male Midget-Track
2003 Chris Headly Saskatoon Male Midget-Track
2002 Eric Clark Regina Male Midget-Track
2001 Matt Neff Moose Jaw Male Midget-Track
2000 Kyle Reindl Saskatoon Male Midget-Track
1999 Lee Wolfater Tompkins Male Midget-Track
1998 David Sylvester Saskatoon Male Midget-Track
1997 Shaun Greenwald Unity Male Midget-Track
1996 Steven Thannhauser Saskatoon Male Midget-Track
1995 Lindsay Tallon Saskatoon Male Midget-Track
1994 Ben Dunville Wynyard Male Midget-Track
1993 Anthony Barrett Saskatoon Male Midget-Track
1992 Tim Sebulsky Sheho Male Midget-Track
1991 Xavier Ibaretta Saskatoon Male Midget-Track
1990 Murray Crusch Prince Albert Male Midget-Track
1989 Craig Yellowlees Saskatoon Male Midget-Track
1987 Steve Klassen Saskatoon Male Midget-Track
1986 Jeff Fuerstenberg Saskatoon Male Midget-Track
1985 Brian Nmichasiw Saskatoon Male Midget-Track
1984 Colin Mathieson Moose Jaw Male Midget-Track
2011 Adrianna Davis Craven Female Midget-Track
2010 Katelyn Lehner Prince Albert Female Midget-Track
2009 Gabrielle Edwards Saskatoon Female Midget-Track
2008 Gabrielle Edwards Saskatoon Female Midget-Track
2007 Chloe Hetherton Prince Albert Female Midget-Track
2006 Karissa LePage Regina Female Midget-Track
2005 Erica Croteau Saskatoon Female Midget-Track
2004 Amanda Buchko Saskatoon Female Midget-Track
2003 Jenni Hucul Saskatoon Female Midget-Track
2002 Jenni Hucul Saskatoon Female Midget-Track
2001 Kailey Smith Moose Jaw Female Midget-Track
2000 Katie Rooks Saskatoon Female Midget-Track
1999 Janine Polischuk Regina Female Midget-Track
1998 Amber McGowan Melfort Female Midget-Track
1997 Dani Ivanachko LaRonge Female Midget-Track
1996 Jennifer Stakiw Saskatoon Female Midget-Track
1995 Deanne Mengel Holdfast Female Midget-Track
1994 Deidre Emerson Saskatoon Female Midget-Track
1993 Deidre Emerson Saskatoon Female Midget-Track
1992 Robynn Luoma Saskatoon Female Midget-Track
1991 Nicole Ritter Kindersley Female Midget-Track
1990 Khama Beckles Regina Female Midget-Track
1989 Ardin Harrison Estevan Female Midget-Track
1988 Maija Cairns Estevan Female Midget-Track
1988 Candace Lessmeister Lake Lenore Female Midget-Track
1987 Amanda Stalwick Birch Hills Female Midget-Track
1986 Michelle Rank Saskatoon Female Midget-Track
1985 Hannah Stewart Saskatoon Female Midget-Track
1984 Leanne Krysak Blaine Lake Female Midget-Track
2011 Taran Robinson Eston Male Youth-Field
2010 Carter Cobin Saskatoon Male Youth-Field
2009 James Cheney Estevan Male Youth-Field
2008 Lane Britnell Outlook Male Youth-Field
2007 Lane Britnell Outlook Male Youth-Field
2006 Chris Pickering Moose Jaw Male Youth-Field
2005 Justin Grief Tisdale Male Youth-Field
2004 Justin Grief Tisdale Male Youth-Field
2003 Taylor Petrucha Saskatoon Male Youth-Field
2002 Wade Huber Regina Male Youth-Field
2001 Lee Wolfater Saskatoon Male Youth-Field
2000 Jeff Piercy Saskatoon Male Youth-Field
1999 Jeff Piercy Saskatoon Male Youth-Field
1998 Bruce McCannel Regina Male Youth-Field
1998 Scott McCubbing Saskatoon Male Youth-Field
1997 Blake Atkinson Shellbrook Male Youth-Field
1996 Shawn Peters Regina Male Youth-Field
1995 Blake Cumming Springside Male Youth-Field
1994 Blake Cumming Springside Male Youth-Field
1994 Darren Peters Regina Male Youth-Field
1993 Ryan Hvidston Saskatoon Male Youth-Field
1992 Tim Johnstone Shellbrook Male Youth-Field
1991 Jason Valen Bracken Male Youth-Field
1990 Geoff Dolan Dinsmore Male Youth-Field
1989 Rob Schempt Neilburg Male Youth-Field
1988 Damon Stedman Porcupine Plain Male Youth-Field
1987 Quinn Magnuson Saskatoon Male Youth-Field
1986 Corey Leonard Harris Male Youth-Field
1985 Darin Wildeman Flaxcomb Male Youth-Field
2011 Kennedy Glassford Wilkie Female Youth-Field
2010 Courtney Erickson Quill Lake Female Youth-Field
2009 Chloe Hetherton Prince Albert Female Youth-Field
2008 Chloe Hetherton Prince Albert Female Youth-Field
2007 Staphanie Vause Saskatoon Female Youth-Field
2006 Chelsea Revoy Archerwill Female Youth-Field
2005 Sarah Klimm Tisdale Female Youth-Field
2004 Theresa Wiebe Aberdeen Female Youth-Field
2003 Theresa Wiebe Aberdeen Female Youth-Field
2003 Jamie Cruikshank Saskatoon Female Youth-Field
2002 Adrianne Vangool Saskatoon Female Youth-Field
2001 Janine Polischuk Regina Female Youth-Field
2000 Angela Collinge Lloydminster Female Youth-Field
1999 Adrienne Curtis Regina Female Youth-Field
1998 Adrienne Curtis Regina Female Youth-Field
1998 Andrea Doepker Saskatoon Female Youth-Field
1997 Andrea Doepker Saskatoon Female Youth-Field
1996 Krista Whitfield Alameda Female Youth-Field
1995 Christina Kaluza Regina Female Youth-Field
1994 Rebecca Atkinson Shellbrook Female Youth-Field
1994 Christina Kaluza Regina Female Youth-Field
1993 Mandy Glessing Handel Female Youth-Field
1993 Tricia Schmidt McLean Female Youth-Field
1993 Karry Schrader Regina Female Youth-Field
1992 Lori Budd Saskatoon Female Youth-Field
1992 Brandy Wehrhahn Rockhaven Female Youth-Field
1991 Noelle Chorney Rose Valley Female Youth-Field
1990 Sherri Leonard Harris Female Youth-Field
1989 Roshni Dasgupta Regina Female Youth-Field
1988 Lynette Wildeman Regina Female Youth-Field
1987 Tracy Dulmage Regina Female Youth-Field
1987 Karen Johnstone Shellbrook Female Youth-Field
1986 Susan Boyko Quill Lake Female Youth-Field
1985 Lesa Mayes North Battleford Female Youth-Field
1985 Paulette Mireau Harris Female Youth-Field
1984 Kelly Longmuir Moose Jaw Female Youth-Field
2011 Jordan Wand Regina Male Youth-Track
2010 Ryan Graf Humboldt Male Youth-Track
2009 James Leakos Saskatoon Male Youth-Track
2008 Wyatt Baiton Lumsden Male Youth-Track
2007 Andrew Arndt Saskatoon Male Youth-Track
2006 Joel Senick Saskatoon Male Youth-Track
2005 Joel Senick Saskatoon Male Youth-Track
2004 Josh Simair Prince Albert Male Youth-Track
2003 Ed Kalinowski Saskatoon Male Youth-Track
2002 Iain McCormick Saskatoon Male Youth-Track
2001 Paul Szaroz Saskatoon Male Youth-Track
2000 Simon Bairu Regina Male Youth-Track
1999 Matthew Johnston Saskatoon Male Youth-Track
1998 Preston Wilkins Saskatoon Male Youth-Track
1997 Lindsay Tallon Saskatoon Male Youth-Track
1996 Ben Dunville Wynyard Male Youth-Track
1995 Lowell Tilk Saskatoon Male Youth-Track
1994 Darren Peters Regina Male Youth-Track
1993 Xavier Ibaretta Saskatoon Male Youth-Track
1992 Rick Obleman Regina Male Youth-Track
1991 Drew Walker North Battleford Male Youth-Track
1990 Drew Walker Rosetown Male Youth-Track
1989 Steve Klassen Saskatoon Male Youth-Track
1988 Greg Harvey Wadena Male Youth-Track
1987 Brian Michasiw Saskatoon Male Youth-Track
1985 Max Muzzolini Saskatoon Male Youth-Track
1984 Kirk McDuffie Saskatoon Male Youth-Track
2011 Mackenzie Chartier Saskatoon Female Youth-Track
2010 Gabrielle Edwards Saskatoon Female Youth-Track
2009 Michelle Young Saskatoon Female Youth-Track
2008 Michelle Young Saskatoon Female Youth-Track
2007 Jessica Furlan Regina Female Youth-Track
2006 Jessica Furlan Regina Female Youth-Track
2005 Morgan Bolen Regina Female Youth-Track
2004 Jenni Hucul Saskatoon Female Youth-Track
2003 Jaime Cruikshank Saskatoon Female Youth-Track
2003 Danette Doetzel Macklin Female Youth-Track
2002 Jaime Cruikshank Saskatoon Female Youth-Track
2001 Shannon Leydon Saskatoon Female Youth-Track
2001 Katie Rooks Saskatoon Female Youth-Track
2000 Amber McGowan Tisdale Female Youth-Track
1999 Adrienne Curtis Regina Female Youth-Track
1998 Adrienne Curtis Regina Female Youth-Track
1997 Jennifer Stakiw Saskatoon Female Youth-Track
1996 Danielle Kot Redvers Female Youth-Track
1995 Deidre Emerson Saskatoon Female Youth-Track
1994 Wendy Chrusch Prince Albert Female Youth-Track
1993 Wendy Chrusch Prince Albert Female Youth-Track
1991 Ladonna Antoine Regina Female Youth-Track
1990 Ladonna Antoine Regina Female Youth-Track
1989 Amanda Stalwick Birch Hills Female Youth-Track
1988 Jodie MacPherson Saskatoon Female Youth-Track
1988 Rosalie Selinger Sedley Female Youth-Track
1987 Bobbi-Jo Waite Regina Female Youth-Track
1986 Karol Pilsworth Moose Jaw Female Youth-Track
1985 Lesa Mayes North Battleford Female Youth-Track
1984 Olivia Gradish Saskatoon Female Youth-Track
1984 Kelly Longmuir Moose Jaw Female Youth-Track
2011 Becky Richter Saskatoon Female Athlete Disability
2011 Lauren Weigel Quill Lake Female Athlete Disability
2010 Jillian Kulbida Saskatoon Female Athlete Disability
2009 Lauren Weigel Quill Lake Female Athlete Disability
2008 Lindsay Kinnear Lumsden Female Athlete Disability
2007 Cory Harrower Regina Female Athlete Disability
2006 Kiera Frie Saskatoon Female Athlete Disability
2005 Kiera Frie Saskatoon Female Athlete Disability
2004 Joelle Buckle Saskatoon Female Athlete Disability
2003 Tannis Hancock Saskatoon Female Athlete Disability
2002 Lisa Franks Moose Jaw Female Athlete Disability
2001 Lisa Franks Moose Jaw Female Athlete Disability
2010 Julian Nahachewsky Saskatoon Male Athlete Disability
2009 Bradon Close Kindersley Male Athlete Disability
2008 Aaron Misponal Pinehouse Lake Male Athlete Disability
2007 Kyle Shaw Hazlet Male Athlete Disability
2005 Ryan Kayseas Saskatoon Male Athlete Disability
2004 Ryan Kayseas Saskatoon Male Athlete Disability
2003 Kalim Keays Tisdale Male Athlete Disability
2002 Clayton Gerein Pilot Butte Male Athlete Disability
2001 Conrad Johnson Saskatoon Male Athlete Disability
2011 Carol LaFayette-Boyd Regina Female Masters
2011 Doug McLaren Fort QuÀppelle Male Masters
2010 Gwen Boiven Moose Jaw Female Masters
2010 Hylke van der Wal Dalmeny Male Masters
2009 Judy Warick Saskatoon Female Masters
2009 Ted Rowan Martensville Male Masters
2008 Muriel Gieni Saskatoon Male Masters
2008 Roland Delhomeau Saskatoon Male Masters
2007 Carol Lafayette-Boyd Regina Female Masters
2007 Doug Renwick Clavet Male Masters
2006 Laurie Meloche Saskatoon Female Masters
2006 Ted Rowan Martensville Male Masters
2005 Marg Tosh Saskatoon Female Masters
2005 Doug Renwick Clavet Male Masters
2004 Carol Lafayette-Boyd Regina Female Masters
2004 Bob Edwards Buchanan Male Masters
2003 Laurie Meloche Regina Female Masters
2003 Howard West Saskatoon Male Masters
2002 Doug Renwick Saskatoon Male Masters
2000 Selina Coward Regina Female Masters
1999 Howard West Saskatoon Male Masters
1998 Carol Lafayette-Boyd Regina Female Masters
1997 Deborah Heit Saskatoon Female Masters
1996 Brian Berquist Saskatoon Male Masters
1995 Caren Reindl Saskatoon Female Masters
1994 Marcel Gallays Saskatoon Male Masters
1994 Caren Reindl Saskatoon Female Masters
1993 Bill Gardiner Regina Male Masters
1992 Bill Gardiner Regina Male Masters
2011 Johnny Marciniuk Saskatoon Male Officialo
2011 Nancy Lamb Regina Female Officialo
2010 Bev Johnson Dundurn Female Officals
2010 Margaret Hucul Saskatoon Female Officals
2009 Monty Johnstone Yorkton Male Officals
2009 Sharon Arndt Saskatoon Female Officals
2008 Ron Poetker Prince Albert Male Officals
2008 Diana Dumont Regina Female Officals
2007 Rhonda Tremblay Saskatoon Female Officals
2007 Harvey Weber Tisdale Male Officals
2006 Ellen Grewcock Prince Albert Female Officals
2006 Al Twardowski Regina Male Officals
2005 Jeff Croteau Saskatoon Male Officals
2005 Tanya Wiebe Aberdeen Female Officals
2004 Allan Brown Regina Male Officals
2004 Bing Chu Regina Male Officals
2003 Wally Doepker Saskatoon Male Officals
2003 Chris Dzaka Saskatoon Male Officals
2002 Carolyn Andreas Elrose Female Officals
2002 Roy Andreas Elrose Male Officals
2002 Selina Coward Regina Female Officals
2001 Graeme Dice Prince Albert Male Officals
2001 Virginia Gray Parkside Female Officals
2000 David Chow Saskatoon Male Officals
1999 Doug McKell Indian Head Male Officals
1999 Judy McKell Indian Head Female Officals
1998 Janine Platana Saskatoon Female Officals
1997 Elly Christ Saskatoon Female Officals
1997 Jacqueline Kurmey Saskatoon Female Officals
1996 Tom Flood Saskatoon Male Officals
1996 Tony Theaker Regina Male Officals
1995 Sharon Hill Saskatoon Female Officals
1995 Marge Wald Saskatoon Female Officals
1994 Frank Groeller Regina Male Officals
1994 Jeannette Groeller Regina Female Officals
1993 Ken Britton Saskatoon Male Officals
1993 Susan Hanna Saskatoon Female Officals
1992 Lorne Czinkota Regina Male Officals
1992 Sandra Wiest Regina Female Officals
1991 Gary Gentle Saskatoon Male Officals
1991 June Rodych Saskatoon Female Officals
1990 Brian Berquist Saskatoon Male Officals
1990 Loretta Lyons Outlook Female Officals
1989 Monica Roy Beavis Saskatoon Female Officals
1989 Lisa Ferdinand Saskatoon Female Officals
1988 Roberta Theaker Regina Female Officals
1988 Kay Cheney Saskatoon Male Officals
1987 Veronica Harrison Saskatoon Female Officals
1987 Brenda O’Connor Saskatoon Female Officals
1986 Ken Pilsworth Moose Jaw Male Officals
1985 Bob Dawson Saskatoon Male Officals
1985 Maurice Robina Regina Female Officals
1984 Ramona Brenholen Saskatoon Female Officals
1984 Lowell Loewen Saskatoon Male Officals
2011 Rocky Chysyk Bjorkdale Male Coaches
2011 Winchester Johnson Kindersley Male Coaches
2010 Don Hedman Saskatoon Male Coaches
2009 Jason Reindl Saskatoon Male Coaches
2008 Rex Selby Young Male Coaches
2007 Ross Ann Edwards Saskatoon Female Coaches
2006 Chris Vuksic Regina Male Coaches
2005 Jarret McLean Saskatoon Male Coaches
2004 Carla Nichols Regina Female Coaches
2003 Cindy Gouldhawke Shellbrook Female Coaches
2003 Rick Petrucha Saskatoon Male Coaches
2003 Susanne Petrucha Saskatoon Female Coaches
2002 Brenda Zeman Saskatoon Female Coaches
2001 Graeme McMaster Moose Jaw Male Coaches
2000 Dave Harder Saskatoon Male Coaches
1999 Terri Ekvall Regina Female Coaches
1998 Todd Johnston Saskatoon Male Coaches
1997 David Chorney LaRonge Male Coaches
1996 Bob Polischuk Regina Male Coaches
1995 Susanne Petrucha Saskatoon Female Coaches
1994 Ben Laville Regina Male Coaches
1993 Barb Berge Birch Hills Female Coaches
1992 Ivan Tam North Battleford Male Coaches
1991 Dave Burkell Kindersley Male Coaches
1990 Dave Dice Prince Albert Male Coaches
1989 Blake Lyons Outlook Male Coaches
1988 Larry Bedel Balcarres Female Coaches
1987 Mike Zimmerman Regina Male Coaches
1986 Dave Baron Yorkton Male Coaches
1985 Sheila Johnson North Battleford Female Coaches
1984 Alex Johnstone Shellbrook Male Coaches
1984 Marg Tosh Harris Female Coaches
2006 Nicole Breker Muenster Female Multi-Event
2004 Brianne Thiesen Humnoldt Female Multi-Event
2004 Drew Glazer Saskatoon Male Multi-Event
2004 Brianne Thiesen Humnoldt Female Multi-Event
2000 Lee Wolfater Saskatoon Male Multi-Event
1996 Lisa Soron Saskatoon Female Multi-Event